Home / Tepovanie / Tepovanie sedačiek

Tepovanie sedačky

Niektoré nečistoty sa môžu zdať neodstrániteľné. Ak sa neviete rozhodnúť medzi tepovaním a vyhodením, kontaktujte nás. Zdarma vykonáme obhliadku, vypracujeme stanovisko a pokiaľ je daný kus nábytku možné zachrániť, pripravíme aj cenovú ponuku. Naša spoločnosť ponúka tepovanie sedačiek v Bratislave, na Západnom Slovensku a vo Viedni.

Prvým krokom pri tepovaní sedačiek a iného čalúneného nábytku je dôkladné odstránenie mechanických nečistôt a prachu. Pri prvom tepovaní používame kvalitné čistiace prípravky s takmer neutrálnym PH, ktoré účinne a šetrne odstraňujú nečistoty. Druhé tepovanie zaručí dlhotrvajúci efekt čistoty. Pomocou čistej vody sa odstránia zvyšky nečistôt a zneutralizuje sa použitý čistiaci prípravok. V prípade záujmu môžeme vytepovaný kus nábytku impregnovať. Toto ošetrenie prostriedkom s nanotechnologickou zložkou chráni nielen pred nečistotami, ale aj tekutinami a je vhodné pre všetky materiály.

Sedačky tepujeme nielen v Bratislave, ale na celom území Slovenska a aj v Rakúsku.

tepovaniesedaciek-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top