Home / TepovanieTepovanie sedačiek / Tepovanie stoličky

Tepovanie stoličky

Hĺbkové tepovanie je možné aplikovať aj pri čistení stoličiek. Vaše kancelárske aj jedálenské stoličky zbavíme nielen nečistôt, baktérií, mikroorganizmov a pachov z tapacíru stoličky, ale postaráme sa aj drevenú, kovovú či platovú časť, ktorú naimpregnujeme. Výsledkom bude čistá stolička od tapacíru až po konštrukciu. Tepovanie stoličky prebieha rovnako ako tepovanie kobercov avšak s tým rozdielom, že je nutné prejsť aj kovovú, drevenú či plastovú konštrukciu. Využite naše služby na tepovanie stoličky už dnes a získate zľavu na tepovanie kobercov či matracov.

tepovaniestolicky_background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top