Home / Tepovanie / Tepovanie matracov

Čistenie matracov

Pri pravidelnom vymieňaní postelnej bielizne sa vám môže zdať váš matrac čistý. Opak je pravdou. Viditeľná nečistota je v prípade našich obláčikov na spanie a aj vankúšov a perín iba špičkou ľadovca. Teplé a často vlhké prostredie v matraci je vhodným miestom pre množenie sa parazitov, baktérií a plesní. Tieto mikroorganizmy a usadený prach môžu vyvolať alergické reakcie a v extrémnych prípadoch aj psoriázu. Hĺkové tepovanie matracov je teda vhodnou investíciou do vášho zdravia.

Čistenie matracov prebieha aplikáciou vhodného čistiaceho prostriedku z oboch strán – teda aj z tej, na ktorej nespíte – a pre maximálny efekt odporúčame tento proces kombinovať so suchou parou. Takéto tepovanie matracov odstráni popri parazitoch, baktériách a plesniach aj pot, ktorý môže viesť k nepríjemnému zápachu.

Matrace tepujeme nielen v Bratislave, ale na celom území Slovenska a aj v Rakúsku.

Tepovanie matracov Bratislava

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top