Home / TepovanieTepovanie sedačiek / Tepovanie vankúšov

Tepovanie vankúšov

Ak sú súčasťou vašej sedacej súpravy aj vankúše rovnakého materiálu, vieme ich bez problémov vytepovať na mieru upravenou tepovacou hubicou s veľkým rozstrekom tepovacej chémie, vďaka ktorej roztok prenikne až do jadra textílie. Tepovanie vankúšov je možné spojiť s parným čistením (nevhodné pre mikrosemiš). Čistenie textílií parou úplne vyhubí parazitické mikroorganizmy, ktoré môžu ohrozovať vaše zdravie. Dajte si vypracovať cenovú ponuku na tepovanie vankúšov a získate 10 % zľavu na tepovanie kobercov či tepovanie gauča.

Tepovanie vankúšov Bratislava

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top