Home / Čistenie parou

Parné čistenie

Ak rozmýšľate ekologicky, najlepšia voľba ako sa zbaviť nečistôt, mastnoty, baktérií prípadne iných mikroorganizmov je práve dezinfekcia vriacim parným lúčom ( čistenie parou ), ktorý dokáže odstrániť nielen obyčajné baktérie ale aj Zlatého streptokoka. Preto sa práve tento zdroj čistenia, teda čistenie parou, využíva najmä na operačných sálach v nemocniciach. Parné čistenie je vhodné najmä pri čistení sociálnych zariadení či kuchynských liniek. Čistenie parou resp. parný lúč s teplotou viac ako 175 stupňov celzia sa dostane aj na miesta, ktoré nie sé bežne dostupné ako napríklad odpad v kuchynskej linke. Parné čistenie však nie je vhodné pre všetky druhy materiálov ako napr. ALCANTARA, VLNA, ECO KOŽA, KOŽA, KOŽENKA, MICROPLYŠ.


Ak máte záujem o čistenie parou kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo nám zavolajte.

Dezinfekcia parou BratislavaDezinfekcia parou BratislavaDezinfekcia parou BratislavaDezinfekcia parou BratislavaDezinfekcia parou Bratislava4
Dezinfekcia parou Bratislava

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top