Home / Tepovanie / Tepovanie kobercov

Tapovanie koberca


Čo by sa stalo ak by ste vašu laminátovú, či inú pevnú podlahu neumývali a nevysávali. Viete si predstaviť ten neporiadok? Rovnako to je aj s kobercom, avšak s tým rozdielom, že na koberci znečistenie nie je rovnako viditeľné, napriek tomu tam stále je a predstavuje hrozbu pre Vás a celú vašu domácnosť. Riešení je naozaj veľa, napríklad výmena koberca, avšak z dlhodobého hľadiska je iste rozumnejšie tepovanie koberca.


My Vám predstavujeme naše komplexné tepovacie služby, čistenie a obnovu štruktúry koberca, ktoré vďaka našim technologickým novinkám nenájdete u žiadnej inej firmy. Tepovanie kobercov je dôležité vykonávať pre Vaše zrdravie a zdravie Vašej rodiny.

Upozornenie! Z dôvodu hĺbkového čistenie kobercov sa používajú profesionálne zariadenia, ktorých činnosťou je aplikovať čistiaci prípravok rozpustený vo vode, ktorý sa aplikuje do koberca a následne odsáva. Prichádza tak k zvýšenej vlhkosti kobercov! Z tohto dôvodu je potrebné po skončení čistiacich prác zabezpečiť dostatočné vetranie v miestnosti, prípadne pre efektívne a rýchle vyschnutie kobercov, zvýšiť intenzitu kúrenia prípadne vzduchotechniky. Nie je vhodné chodiť po vlhkom koberci! Doba dôkladného vyschnutia koberca záleží od teploty v miestnosti ktoré trvá cca 1 deň!

INFO: Naši odborníci používajú pri tepovaní kobercov výhradne profesionálnu čistiacu techniku overovanú dlhodobou praxou v obore v spolupráci na technologických novinkách spoločností ako napr. Nilfisk, Kärcher, Cleanfix, SANTOEMA či Sprintus, za použitia špičkových čistiacich prípravkov na svetovom trhu, ktoré neobsahujú agresívne rozpúšťadlá, bielidlá, či chlór a ich PH je takmer neutrálne voči materiálom a pokožke.

Koberce tepujeme nielen v Bratislave, ale na celom území Slovenska a v Rakúsku.

Tepovanie kobercu v Bratislave

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top