Home / Čistenie kože

Čistenie kože

Pravidleným užívaním vašej koženej sedačky, či iného koženého prvku vo vašej domácnosti dochádza k jeho znečisťovaniu a opotrebovaniu. Vhodným čistiacim procesom a šetrnými čistiacimi a konzervačnými roztokmi dokážeme kožu či koženku dostať do pôvodného stavu. Čistenie kože je zdĺhavý čistiaci úkon avšak pri správnej aplikácií chémie je dobrý výsledok istý. Na nasledujich stránkach sa dozviete, čo všetko kožené je možné vyčistiť a akým spôsobom.

Čistenie kože ponúkame okrem Bratislavy na celom území Slovenska a aj v Rakúsku.

cisteniekoze-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top