Home / O nás

O nás

Divízia spoločnosti Verve Tepovanie sa viac ako 8. rokov zaoberá profesionálnym čisteníma so zameraním na odborné čistenie a ošetrenie kobercových textílií, sedacích súprav a koženého nábytku. Spoločnosť Verve sa spoliehana postupy hĺbkového čistenia za pomoci dosiahnutého vzdelania v odbore reštaurovanie, čistiacej techniky a chémie svetových značiek, ktoré svojim zákazníkom zaručujú riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť, najmodernejšieprocesy čistenia a široké spektrum možností výberu čistenia.

Za viac ako 8 rokov pôsobenia na trhu sa spoločnosť Verve Facility Services s.r.o. neustále vyvíja a napreduje, čím prináša nové riešenia, ktoré z nej robia viac ako len upratovaciu a čistiacu firmu. Spoločnosť Verve sa zaoberá najmä upratovaním obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností, ako ďalšiu činnosť v portfóliu spoločnosti môžeme uviesť odstraňovanie garfiti a požičovňu čistiacej techniky. Unikátne geografické položenie mesta Bratislava umožňuje pokrývať nie len západné Slovensko, ale aj Viedeň a pohraničné časti Rakúska.

Verve - nie len služby ale aj produkty

Verve poskytuje nie len služby v podobe upratovania a čistenia, ale aj predaj čistiacej techniky značky Nilfisk ALTO, popredného Dánskeho výrobcu.

Verve jednoducho nepozná slovo nie

Neexistuje služba v oblasti čistenia a upratovania, ktorú by Verve nevedela zabezpečiť, rovnako ako neexistuje problém, ktorý by sa nedal vyriešiť. Naše telefónne linky sú dostupné H2 aj počas víkendov či sviatkov. Na základe vašej požiadavky dokážeme expresne prísť vyčistiť Váš koberec čí sedaciu súpravu už do 30 minút po obdržaní objednávky.

Verve vzdeláva

Pri stavaní stratégie spokojného klienta spoločnosť stavila na tú najcennejšiu komoditu, ktorú v živote môžete mať a to vzdelanie. Pravidelné školiace kurzy v zamerané na edukáciu v oblasti čistenia zabezpečujú vysoký štandard výkonu upratovacích a čistiacich služieb.

Top