Home / Tepovanie

Tepovanie

Naša spoločnosť sa venuje tepovaniu kobercov, sedacích súprav kresiel či matracov už 8 rokov, počas ktorých sme sa maximálne zdokonalili v našej práci a získali sme nielen množstvo skúseností, ale aj spokojných zákazníkov a pozitívnej spätnej väzby.

Pre nás tepovanie neznamená len odstránenie nečistôt. Je to zároveň proces regenerácie a narovania vlákien textílie, oživenie jej farby a celkové predĺženie jej životnosti. Zároveň však zbavujeme textílie alergénov, ktoré môžu negatívne vplývať na vaše zdravie. Pre nás je tepovanie procesom, ktorý prispieva ku kvalite života našich zákazníkov.

Pri práci používame profesionálne čistiace zariadenia od spoločností Nilfisk, Kärcher, Cleanfix, Santoema či Sprintus, ktoré patria medzi popredné v odbore. Rovnako dbáme aj na kvalitu čistiacich prostriedkov. Používame špičkové čistiace prípravky, ktoré neobsahujú agresívne rozpúšťadlá, bielidlá či chlór a ich PH je takmer neutrálne.

Veríme, že Vás nasledujúce stránky zaujmú a aj Vy sa stanete spokojným zákazníkom našej spoločnosti Verve.

Tepovanie ponúkame v nasledujúcich oblastiach:
Tepovanie Bratislava

Tepovanie

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top