Home / Upratovacie služby

Upratovacia služba

Naša spoločnosť poskytuje komplexné upratovacie služby. Okrem upratovania firiem ponúkame aj upratovanie domácností a generálne upratovanie novostavieb. Frekvencia a rozsah požadovaných úkonov je na vás. Samozrejmosťou je, že vám pri rozhodovaní ochotne poradíme, vykonáme bezplatnú obhliadku, na základne ktorej vám odporučíme špecifické služby, interval upratovania a vyhotovíme cenovú ponuku. Náš tím pracuje s vedomím, že čistý priestor je základom pre lepšie pracovné výsledky a pozitívne ovplyvňuje aj kvalitu života.

Expresné upratovanie

Medzi naše prednosti patrí rýchlosť a flexibilita. Vaše požiadavky týkajúce sa upratovania vybavíme v priebehu jedného pracovného dňa. Na základe bezplatnej obhliadky priestorov vyhodnotíme, aké úkony sú nevyhnutné pre upratanie vašich priestorov a odporučíme vám aj tie, vďaka ktorým bude čistota zachovaná. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára.

Pole pôsobnosti

Profesionálne upratovacie služby prevádzkujeme nie len v Bratislave, ale aj na celom území Slovenska a aj vo východných oblastiach Rakúska vrátane Viedne.

Upratovacie služby Bratislava

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top