Home / TepovanieTepovanie sedačiek / Tepovanie kresla

Tepovanie kresla

Pri tepovaní kobercov a sedačiek odporúčame myslieť aj na ďalšie kusy čalúneného nábytku. Hĺbkové tepovanie má dezinfekčný a aniparazitický účinok, odstráni nežiaduce pachy a prinavráti textílii farebný vzhľad. Rovnako ako pri tepovaní sedačiek, aj v prípade tepovanie kresla odporúčame čistenú textíliu impregnovať. Zverte sa do rúk odborníkom z našej spoločnosti a zvýšte životnosť svojho kresla. Ohliadku a vypracovanie cenovej ponuky máte úplne zdarma.

cisteniebrusenejkoze-kruh

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top