Home / Čistenie podláh

Umývanie podláh

Už sa viac neleskne ako sa leskla, je stále ako keby mastná? Dajte si vykonať čistenie podlahy od odborníkov. Dlhodobým a nesprávnym čistením podlahy sa póry v kameni, dreve či inom materiáli upchávajú, čo spôsobuje stav kedy môžete podlahu čistiť stále avšak už nebude rovnaká ako predtým. My Vám však s čistením podlahy pomôžeme vďaka skúsesnotiam a radou podlahových automatov a príslušnej chémie. Skontakujte nášho ohliadkara už dnes ohliadku a vypracovanie cenovej ponuky na čistenie podlahy máte úplne zdarma.

cisteniepodlah-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top