Home / Tepovanie v Bratislave / Tepovanie sedačiek Bratislava

Tepovanie sedačiek Bratislava

Najpoužívanješí kus nábytku v každej domácnosti - sedačka, sedacia súprava, či jednoucho gauč. Vzhľadom na frekvenciu používania je dôležité sedačku vytepovať pri najmenšom raz do roka. Tepovanie sedačiek v Bratislave je najvyhľadávanejší výraz Bratislavčanov vo veci čistenia či tepovania, z čoho možno usúdiť že si povinnosť tepovania sedačiek v Baratislave plníme. Ak váhate či sedačku vyhodiť, či sa pokúsiť ju vytepovať resp. vyčistiť, zverte sa do rúk odborníkom z našej spoločnosti. Ohliadku vo veci tepovania sedačky v Bratislave totiž máte úplne zdarma. Okrem iného je možné na materiál sedačky naniesť nanočastice alebo nanoimpregnáciu, ktorá ochráni materiál sedacej súpravy pred akýmkoľvek kvapalným znečistením. Ak ste sa ešte nerozhodli či Vašu sedačku vytepovať zavolajte nám, v Bratislave a blízkych mestách či obciach je ohliadka na tepovanie sedacích súprav úplne zdarma.

tepovaniesedaciekvBA-backgorund

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top