Home / Novinky

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac

Prečo čistiť solárne panely?

16. 8. 2016

Medzi naše splužby patrí aj čistenie solárnych panelov, ktoré je dôležité pre ich efektívne fungovanie. Ako veľmi dokážu nečistoty ovplyvniť správne fungovanie solárnych panelov a o koľko sa tým zníži ich výkon sa dozviete v článku.

Zistiť viac

Nepodceňujte alergiu

25. 7. 2016

Príznaky alergie dýchacích ciest sú nepríjemné. Neustále kýchanie, smrkanie a slziace oči môžu poriadne znepríjemniť pracovný deň. Pokiaľ trápia aj vás, nečakajte, kým ustúpia. Navštívte doktora a zároveň sa zamerajte na prevenciu alergie, s ktorou vám radi pomôžeme.

Zistiť viac

Neupratujte si posteľ

12. 7. 2016

Matrac obývajú roztoče živiace sa našimi odumretými kožnými bunkami. Pripadá vám tento fakt nechutný? Ak áno, tak im nepomáhajte pri množení sa. Teplá a vlhká posteľ po nočnom spánku predstavuje perfektné miesto na ich masívnu reprodukciu. Nechajte posteľ vychladnúť, kým ju usteliete a zabite tak časť roztočov vo vašom matraci.

Zistiť viac

Koberec ? Kúpiť nový či vytepovať?

26. 2. 2016

Váš milovaný a drahý koberec utrpel ujmu vyliatím vína či kávy a vy sa s ním nechcete rozlúčiť? Nechajte si poradiť dnešným blogom od našich odborníkov na tepovanie a čistenie kobercov. Dozviete sa ako si poradiť aj s tými najodolnejšími fľakmi.

Zistiť viac

Upratovanie kancelárií a príjemné pracovné prostre

11. 2. 2016

Príjemné pracovné prostredie vplýva na každého jednotlivca, nachádzajúceho sa na pracovisku. V mieste výkonu práce trávime veľkú časť nášho dňa, od rána až do večera. Je prirodzené, že chceme mať čisto na stole ako i na soc. zariadeniach. Upratovanie kancelárie je jedna z najčastejších činností každej upratovacej spoločnosti. Na čo si dať však pozor?

Zistiť viac

Tepovanie Bratislava Staré mesto

31. 1. 2016

Trpíte alergiami alebo si potrpíte na dokonalú hĺbkovú čistotu vo Vašej domácnosti? V tom prípade je tu čas pre náš tím pracovníkov, ktorí sú vyškolení na úplné hĺbkové čistenie.

Zistiť viac

Senec tepovanie kobercov

19. 1. 2016

Rozmýšľate nad tepovaním kobercov? Naša spoločnosť Vám pomôže aj za hranicami mesta Bratislava.

Zistiť viac

Hľadám upratovačku do domácnosti

1. 11. 2015

Upratovačka do domácnosti odborné upratovanie a čistenie

Zistiť viac

Ako odstrániť žuvačku z koberca?

Prinášame Vám jedinečný návod nato ako odstrániť žuvačku z koberca. Profitepovanie ponúka tepovanie a upratovanie v Bratislave, Viedni a ich okolí.

Zistiť viac

Ako vytepovať koberec

28. 8. 2015

V tomto článku sa dočítate o najmodernejších postupoch využívaných pri tepovaní koberca. Celý postup dokonalého vyčistenia obnáša okrem samotného tepovania aj niekoľko užitočných trikov, ktoré sa aplikujú pred začatím a po skončení tepovania.

Zistiť viac

Ako vytepovať gauč?

22. 8. 2015

Vytepovať či kúpiť nový? Častá otázka ktorú si kladie mnoho ľudí. Človek nič nedá za obhliadku vykonanú profesionálom, ktorá je zdarma. Ten následne posúdi...

Zistiť viac

Trpíte alergiami a nezaberajú lieky?

8. 6. 2015

Medzi najčastejšie alergie v dnešnom svete patria najmä alergické reakcie na prachové častice či roztoče(prípadne iné mikroorganizmy) , ktoré sa usadzujú nielen na parapetnej doske...

Zistiť viac

Impregnácia kobercov za pomoci NANOtechnológie

1. 6. 2015

Zistiť viac

Tepovanie a zároveň obnova štruktúry kobercov?

27. 5. 2015

Poznáte to, napriek tomu, že koberec dáte vytepovať vyzerá vlas koberca neupravene a spľasnuto. Na mnohých miestach je vlas koberca vyťahaný a samotná štruktúra...

Zistiť viac
Top