Home / Tepovanie / Suché tepovanie

Suché tepovanie

Ak pre tkaninu nie je vhodné zvlhčenie, prípadne ak by tekutina nebola žiadúca z prevádzkových dôvodov, poskytuje Verve tepovanie čistiacu metódu s názvom suché tepovanie.

Jedná sa o čistiaci proces prostredníctvom ktorého extraktorom dopravíme suchú penu do štruktúry kobercovej plochy. Následne sa suchá pena odsaje výkonným vysávacím zariadením, nie však vysávačom. Suché tepovanie výborne odstraňuje pachy a nečistoty. Čo sa týka odstraňovania fľakov, suché tepovanie nemá rovnaké výsledky ako mokrý spôsob tepovania. V prípade ak máte záujem o suché tepovanie kobercov, skontaktujte náš tím odborníkov. Ohliadku a vypracovanie cenovej ponuky máte úplne zdarma.

Suché tepovanie kobercov vykonávame v Bratislave a okolí, v pohraničí Rakúska a vo Viedni.

suchetepovanie-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top