Home / Upratovacie služby / Generálne upratovanie novostavieb

Generálne a Kolaudačné upratovanie novostavieb

Potrebujete zabezpečiť upratovanie Vášho projektu pred odovzdaním investorovi, či generálne upratať byt či dom po stavebých prácach? Naša spoločnosť disponuje strojným zariadením na komplexné vyčistenie novostavieb od maľovky, zvyškov cementu doleštenie betónu prípadne iných služieb, ktoré sú nevyhnutné pri kolaudácií a odovzdaní stavby. Netreba zabúdať že generálne a kolaudačné upratovanie novostavieb alebo rekonštukcií Vám zabezpečí čistý priestor bez stavebnéh prachu, sute či cementových zvyškov.

Medzi naše výhody bezpochyby patrí certifikácia na horolezecké práce a potrebné vybavenie náš tím sa preto vie dostať aj k nedostupným oknám či iným súčastiam.

Doporučené služby pred odovzdaním stavby:

  • Vyčistenie okien, zárubní a parapiet
  • Odstránenie stavebného prachu
  • Vyčistenie podláh od stavebného znečistenia
  • Naleštenie kovových súčastí
  • Odstránenie stavebného odpadu

Naši odborníci na generálne a kolaudačné čistenie novostavieb Vám zdarma vykonajú ohliadku Vašich priestorov a vystavia cenovú ponuku na mieru.

generalne upratovanie novostavieb

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top