Home / Upratovanie v Rakúsku

Upratovanie v Rakúsku

Vzľadom na polohu našej prevádzky poskytujeme upratovanie aj v Rakúsku. V prípade rečovej bariéry vyšleme do Vašej domácnosti či kancelárie vedúceho zamestanca so znalosťou Nemeckého jazyka. Upratovanie a čistenie vykonávame v celom východnom pohraničí Rakúska a vo Viedni. Náš tím má všetky legislatívne povolenia na vykonávanie upratovania v Rakúsku a spĺňa aj minimálne mzdové normy na vykonávanie práce v tejto krajine. V rámci upratovania v Rakúsku vieme zabezpečiť pravidelné aj jednorázové (generálne) upratovanie, tepovanie, či umývanie okien. Medzi naše služby patrí aj úprava záhrad a komplexné záhradné práce. V prípade záujmu o upratovanie v Rakúsku neváhajte kontaktovať náš tím, ohliadku a vypracovanie cenovej ponuky máte úplne zdarma.

upratovanievrakusku-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top