Home / Upratovacie služby / Upratovanie vchodov

Upratovanie spoločných priestorov v bytovom dome

Už Vás viac nebaví neustále ukazovať pani upratovačke nedostatky upratovania vo Vašom vchode? Máme pre Vás riešenie. Zapojte sa do nášho cyklického systému upratovania vchodov a na to, čo bola len jedna pani upratovačka budú zrazu tri. Náš personál cyklického systém upratovania vchodov zabezpečí nielen upratovanie ale aj zimnú údržbu či záhradný servis. Naša motorizovaná upratovacia čata dokázala naplniť očakávania už viac ako 310 vchodov. Budte aj Vy našim spokojným klietnom a nehanbite sa za spoločné priestory vo Vašom bytovom dome. Zavolajte nášmu tímu a dohodnite si ohliadku na upratovanie vchodov, ohliadku a nacenenie máte úplne zdarma.

upratovanievchodov-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top