Home / Upratovacie služby / Upratovanie firiem

Upratovanie firiem

Rozhodli ste sa zveriť starostlivosť o čistotu a poriadok vašich obchodných, prevádzkových alebo administratívnych priestorov do rúk profesionálov? Ak áno, naša spoločnosť vám ponúka služby overené spokojnými klientmi počas 8 rokov pôsobenia na trhu, flexibilný prístup a kvalitne zaškolený personál pri výkone upratovania firiem.

S precíznosťou, s akou zamestnávateľ vyberá svojich budúcich zamestnacov, vyberáme my náš personál, ktorý bude upratovať vaše priestory. Kladieme veľký dôraz na to, aby do vašej spoločnosti chodil stále ten istý zamestnanec (alebo zamestnanci), ktorého budete poznať a budete sa vedieť 100% spoľahnúť na jeho prácu.

Faktory zohrávajúce hlavnú úlohu pri vytváraní cenovej ponuky na upratovanie firiem sú frekvencia upratovania, veľkosť priestorov a rozsah požadovaných služieb. Na základe našich dlhoročných skúseností s upratovaním firiem sme pre vás vypracovali malý prehľad služieb, ktoré klienti najčastejšie požadujú. Prehľad je rozdelený podľa frekvencie – každý deň, jedenkrát týždenne, mesačne, štvrťročne alebo polročne.


Vy si, samozrejme, môžete určiť frekvenciu a úkony, ktoré vyžadujú vašim požiadavkám. Alebo môžete využiť bezplatnú obhliadku, na základe ktorej vám poradíme frekvenciu a úkony optimálne pre udržovanie čistoty vo vašich priestoroch. Vaše požiadavky týkajúce sa upratovania vieme vyriešiť v priebehu jedného pracovného dňa.

Upratovanie kancelárií

Na veľkosti priestorov nám nezáleží. Nie len veľké priestory, ale aj malé kancelárie si vyžadujú údržbu. Preto sa ponuka našich upratovacích služieb vzťahuje aj na samostatné kancelárie. Upratovacie úkony vieme prispôsobiť vašim potrebám na základe bezplatnej prehliadky vašej kancelárie.

Pole pôsobnosti

Celé portfólio služieb upratovania firiem ponúkame v Bratislave, na celom území Slovenska a v Rakúsku.

Týždenné upratovanie firiem

 • dezinfekcia kuchynky a sociálnych zariadení
 • umytie a chemické ošetrenie obkladov
 • umytie dverí a zárubní
 • umytie a vyleštenie zrkadiel a sklených výplní dverí
 • vysávanie kobercov

Mesačné upratovanie firiem

 • utretie prachu na bežne nedostupných miestach (rámy obrazov, svietidlá, atď.)
 • vysávanie stoličiek

Štvrťročné upratovanie firiem

 • umytie radiátorov

Polročne upratovanie firiem

 • umytie okien

Ďalšie upratovacie úkony podľa požiadaviek objedná

 • umytie chladničky
 • umytie riadu
 • vyčistenie mikrovlnnej rúry
 • vypranie utierok a iné

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top