Home / Upratovacie služby / Upratovanie kancelárií

Upratovanie kancelárskych priestorov

Príjemné pracovné prostredie vplýva na každú ženu či muža, nachádzajúcich sa v priestoroch pracoviska. V mieste výkonu práce trávime veľkú časť nášho dňa, od rána až do večera. Je prirodzené, že chceme mať čisto na stole ako i na soc. zariadeniach. Upratovanie kancelárií je jedna z najčastejších činností našej upratovacej spoločnosti. Na čo si dať však pozor?

Spoločnosť Verve odporúča pri výkone služby upratovanie kancelárií, žiadať od poskytovateľa služieb menný zoznam zamestnancov firmy, ktorí Vaše kancelárie upratujú, naša spoločnosť pracovníkov predstaví osobe klientovi. Ako druhý faktor zabezpečujúci riadny výkon služby je správna čistiaca chémia a potrebné vybavenie - obyčajný komerčný vysávač, ktorého výkon je obmedzený a nemá HEPA filter nemôže riadne vysať koberce vo Vašom pracovisku. Výkon profesionálneho vysávača je dlhodobo stabilný a zabezpečí vždy správne povysávané podlahové krytiny či iné súčasti vybavenia administratívnych priestorov. Finálne na treťom mieste je správne riadená kontrola a manažment ľudských zdrojov spoločnosti zabezpečujúcej upratovanie kancelárií. V prípade uzavretia Zmluvy o poskytovaní služieb s našou spoločnosťou, zabezpečíme pravidelnú kontrolu upratovania kancelárií, pričom poskytujeme 24 hodinovú službu – môžete zavolať kedykoľvek.

Medzi výhody našej spoločnosti patria výborne zaškolení zamestnanci s certifikátom kvality a našimi profesionálnymi školeniami, kontrola kvality vykonávaná bezprostredne po upratovaní a roky skúseností v tomto obore. Pravidelným klientom, ktorí využívajú službu upratovanie kancelárií ponúkame trvalé zľavy z tepovania kobercov či čalúneného nábytku, dodávku hygienického materiálu – ZZ útierky, mydlo, obaly na použité hyg. vložky a toaletný papier rôznej kvality, prípadne samotnú inštaláciu dávkovačov mydla alebo iných nosičov.

Vaše kancelárske priestory vám radi prídeme upratať nielen v Bratislave, ale na celom území Slovenska a aj v Rakúsku.

Tím Verve

upratovaniekancelarii-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top