Home / Upratovanie v Rakúsku / Upratovanie vo Viedni

Upratovanie vo Viedni

Potrebujete zabezpečiť výkon kvalitného upratovania vo Viedni? My Vám radi ponúkneme riešenie, ktoré kvalitatívne aj legislatívne spĺňa všetky potrebné predpoklady.

Vzľadom na polohu našej prevádzky poskytujeme upratovanie aj vo Viedni, ktorá je vzdialená len 62 km. V prípade rečovej bariéry vyšleme do Vašej domácnosti či kancelárie vedúceho zamestanca so znalosťou Nemeckého jazyka. Upratovanie a čistenie vykonávame nie len vo Viedni ale aj v celom východnom pohraničí Rakúska. V rámci upratovania vo Viedni vieme zabezpečiť pravidelné aj jednorázové (generálne) upratovanie, tepovanie, či umývanie okien, prípadne záhradné služby.

V prípade záujmu o upratovanie v Rakúsku neváhajte kontaktovať náš tím, ohliadku a vypracovanie cenovej ponuky máte úplne zdarma.

upratovanievoviedni_background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top