Home / Upratovanie Bratislava

Upratovacie služby Bratislava

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť naše portfólio služieb zamerané najmä na upratovanie a čistenie v Bratislave. Naša spoločnosť upratuje viac ako 8 rokov domácnosti, firmy, kancelárie, obchodné priestory, hotely či priemyselné hali s najvyšším dôrazom na kvalitu poskytovaných upratovacích a čistiacich služieb. Veríme, že upratovanie a čistotu v Bratislave sme posunuli na vysokú úroveň. V prípade ak máte záujem o výkon upratovacích a čistiacich služieb v Bratislave, neváhajte nás kontaktovať, náš pracovník vykoná ohliadku a vypracuje cenovú ponuku úplne zdarma.

umyvanieokienbratislava-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top