Home / Čistenie kože / Čistenie koženej sedačky

Čistenie kožených sedačiek

Ak ste už čistili Vašu koženú sedaciu súpravu, iste viete že tento proces je náročný a zdĺhavý, na viac nie vždy dokonalým výsledkom. Aby sme zvýšili mieru úspešnosti vyčistenia kože či koženky je nutné používať certifikované čistiace prostriedky a konzervačné látky. Netreba však zabúdať na zaleštenie a zakonzervovanie kože, ktoré predĺži životnosť vašej sedačky o niekoľko rokov. Taktiež ponúkame ošetrenie kože nanotechnológiou, ktorá vytvorí neviditeľnú vrstvu odpudzujúcu nečistoty a všetky tekutiny. Veď kto by nechcel mať kožu ako novú?

cisteniekozenejsedacky-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top