Home / Čistenie kože / Ošetrenie kože

Ošetrenie kože

Organický materiál v interiéroch, ako je napríklad koža, je vhodné ošetrovať . Ako to však urobiť? Žiaľ, koža sa nedá ošetriť, resp. impregnovať bez riadneho čistenia. Ak by sme daný proces vynechali, zakonzervovali by sme v koži aj nečistoty na prvý pohľad viditeľé. Samotné ošetrenie kože nie je komplikovaný proces ak sme si poriadne vyčistili ošetrovaný povrch. Pri samotnom ošetrovaní je nevyhnutné použiť kvalitné impregnačné prostriedky, nemusia však byť doporučené výrobcom. V príapde nejasností kontaktujte jedného z našich odborníkov.

osetreniekoze-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top