Home / Čistenie kože / Čistenie bielej kože

Čistenie bielej kože

Kožené prvky v domácnosti sú krásnym a drahým doplnkom našich domácností. Koža však v priebehu rokov pracuje ako každý iný živý organický materiál. Čistenie bielej kože je obvzlášť náročný proces, ktorý si vyžaduje dávku trpezlivosti a riadnu dávku čisitacej a impregnačnej chémie. Naša spoločnosť sa úspešne venuje čisteniu bielej kože viac ako 5 rokov a opiera sa najmä o kvalitnú impregnačnú a čistiacu chémiu a skúsenosti. V prípade ak potrebujete vykonať čistenie bielej kože stačí zavolať či napísať nášmu odborníkovi, ohliadku a vypracovanie cenovej ponuky Vám dáme zdarma.

cisteniebielejkoze-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top