Home / Čistenie kože Bratislava

Čistenie kože Bratislava

Vedeli ste, že koža použitá ako interiérový doplnok naďalej dýcha a pohlcuje vlhkosť? Z tohto dôvodu je nutné sa o ňu adekvátne starať. Okrem toho že koža pohlcuje vlhkosť, nasáva aj nečistoty a to najmä vtedy ak nie je o ňu riadne postarané. Naša spoločnosť čistí kožu v Bratislave viac ako 8 rokov. Dôležitým prvkom je okrem kvalitných čistiacich a impregnačných prostriedkov aj odbornosť pracovníka, ktorý čistenie vykonáva ( video tu: https://www.profitepovanie.sk/cistenie-kobercov/ )

Naša spoločnosť vykoná ohliadku a nacenenie vo veci čistenia kože v Bratislave úplne zdarma.

cisteniekozebratislava-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top