Home / Čistenie kože / Čistenie brúsenej kože

Čistenie brúsenej kože

Aby si zachovala Vaša brúsená koža rovnaké vlastnosti, je dôležité sa vedieť o ňu postarať, resp. čistiť a impregnovať. Čistenie brúsenej kože je pomerne komplikovaný proces nanášania čistiacej chémie, ktorý je nutné opakovať. Po čistení brúsenej kože a jej vyschnutí je nutné naniesť impregnáciu, ktorá dodá materiálu pôvodnú farbu tzv. oživenie. V prípade záujmu o čistenie brúsenej kože neváhajte kontkatovať jedného z našich odborníkov, ktorí Vám radi poradia a zdarma vykonajú ohliadku a vypracujú cenovú ponuku.

cisteniebrusenejkoze-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top