Home / TepovanieSuché tepovanie / Suché tepovanie kobercov

Suché tepovanie kobercov

Medzi naše služby v oblasti tepovania patrí jednorázové hĺbkové tepovanie, komplexné pravidelné alebo nepravidelné tepovanie textilných podlahovín a čalúnených povrchov vo firmách aj domácnostiach. Čo však urobiť ak čistený materiál nie je schopný zniesť vlhkosť či väčšiu záťaž? Vtedy odporúčame suché tepovanie kobercov, ktoré Vám zaručí vyčistenie koberca s nulovým alebo len minimálnym navlhčením. Suché tepovanie kobercov prebieha dopravením suchej peny do štruktúry koberca, ktorá sa takmer okamžite odsáva extraktorom, za žiadnych okolností však nie vysávačom. Výsledkom suchého tepovania je čistý koberec, avšak tam kde je to možné, odporúčame použitie štandardných tepovacích procesov pre dosiahnutie maximálneho výsledku. Naši odborníci taktiež odporúčajú tepovanie kobercov za pomoci parného čistenia. Parné čistenie má antiseptické a čistiace účinky porovnateľné so všetkými ostatnými tepovacími spôsobmi.

V prípade ak máte záujem o suché tepovanie kobercov, naši odoborníci Vám ponúknu zdarma konzultáciu, ohliadku a vypracovanie cenovej ponuky.

suchetepovaniekobercov-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top