Home / Tepovanie v Bratislave / Tepovanie matracov Bratislava

Tepovanie matracov Bratislava

Ak si zvyknete posteľ každé ráno poriadne upratať, vankúš či perinu uložiť na svoje miesto rožtek ku rožteku vedzte, že robíte chybu ako väčšina domácností v Bratislave. Nerobte si starosti, my Vám vysvetlíme prečo ju robíte a ako chybu napraviť.

Po výdatnom spánku je matrac prehriaty a často vlhký od ludského potu. Ak by to blo oblečenie dozaista by te ho dali najprv vysušiť, avšak je to perina a plachta, ktoré majú svoje prirozdené miesto na posteli. Preto matrac, plachtu a perinu jednoducho uložíme na svoje miesto - na posteľ. Následne dochádza k množeniu baktérií, prípadne hubovitých tkanív. Jediným riešením v byte či dome v Bratislave je tepovanie matracu, čím dôjde k úplnému odstráneniu nečistôt, plesní a baktérií. V Bratislave a iných mestách nie je však dostatok miesta na preschnutie hrubého matracu, v tom prípade je nutné použiť parnú techniku, resp. parný stroj, ktorého parný lúč pri tepovaní matracov dosahuje teplotu viac ako 150 °C. Náš odborník vykoná ohliadku pod heslom "tepovanie matracov v Bratislave" úplne zdarma.

tepovaniematracovvBA-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top