Home / Tepovanie v Bratislave / Tepovanie kobercov Bratislava

Čistenie kobercov Bratislava

Skúsili ste nečistiť doma laminátovú či inú pevnú podlahu viac ako 10 dní? Potom viete, čo sa všetko na nej nazbiera. S koberom je to podobné, možno len s tým rozdielom, že znečistenie nie je natoľko viditeľné, avšak ono tam je. Aj koberec je nutné vytepovať My Vám pomôžeme s tepovaním kobercov v celej Bratislave.

Ak sa Vám zdá Váš obľúbený koberec znečistený, už viac neváhajte - vyberte si jeden z balíkov služieb tepovania a obnovy kobercov a zavolajte nám. Tepovanie kobercov poskytujeme v celej Bratislave. Naši skúsnení odborníci vytepovali už viac ako 1 000 000 m2 kobercov v celej Bratislave.

Náš TIP:

V prípade ak uvediete heslo " Tepovanie kobercov Bratislava " získate od našej spoločnosti zľavu na čistenie kobercov v Bratislave až 20%.

tepovaniekobercovvBA-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top