Home / Umývanie okien / Umývanie okien v Rakúsku

Umývanie okien v Rakúsku

Potrebujete zabezpečiť umývanie okien v Rakúsku za slovenské ceny avšak s rakúskou kvalitou. Vitajte na stránkach Verve, spoločnosti ktorá Vám umyje okno, parapetu, žalúzie či zárubne na vysokej úrovni a s najvyššou odbornosťou. Dozaista aj vy viete, že správne umyté okná dodávajú Vašej nehnuteľnosti nový rozmer a estetiku. Naši zaškolení pracovníci používajú pri umývaní okien v Rakúsku certifikovanú a ekologicky odbúrateľnú čistiacu chémiu, ktorá nie len čistý ale aj dezinfikuje. Neviete dať zárubne do pôvodného stavu? Už viac nie sú biele ako predtým? Dovoľte nám ich vyčistiť a naniesť impregnáciu, sľubovaný efekt dozaista uvidíte aj sami.

V Rakúsku umývame okná, výklady, reklamné sklenné plochy, vitríny na viac tieto práce realizujeme aj vo výške. Drevené či platové zárubne impregnujeme chémiou ktorá odpudzuje nečistoty.

Ako novinku uvádzame robotické umývanie okien za pomoci zariadenia, ktoré dokáže vyčistiť okno samé bez akejkoľvek pomoci. V prípade záujmu zariadenie môžeme prenajať.

umyvanieokienvrakusku-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top