Home / Umývanie okien / Čistenie plastových okien

Čistenie plastových okien

Ak vaše plastové okná nevyzerajú ako nové a vy hľadáte pomoc, vitajte na stránkach spoločnosti Verve. Zažltnuté biele rámy strašia v nejednej domácnosti. Naši odborníci Vám zabezpečia čistenie plastových okien prostredníctvom nadobudnutých skúseností a našej technológie Scruby. Čistenie plastových okien je zdĺhavý proces avšak s nami nie je nekonečný. Jedna zárubňa plastového okna trvá 20-40 minút zvonka aj z vnútra. Veríme, že za pomoci našej technológie budú Vaše okná vyzerať ako nové. Ak si však chcete predsa len svojpomocne vyčistiť okná, odporúčame tekutý piesok, hubku, ZZútierky a more trpezlivosti. Tekutý piesok nanesieme na hubku a po malých kúskoch čistíme za pomoci prítlaku. Po očistení plochy plastovej zárubne, prebehnite miesto ZZ útierkami, ktoré vysajú aj zbytky nečistôt.

Ak chcete zabezpečiť čistenie plastových okien, skontaktujte nás, cenovú ponuku a ohliadku máte úplne zdarma.

umyvanieplastovychokien-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top