Home / Umývanie okien / Umývanie okien karcher

Umývanie okien karcher

Umývanie okien môžeme uskutnočniť aj za pomoci zariadení, ktoré nám uľahčia prácu. Naša spoločnosť používa pri umývaní okien sadu Karcher, ktorá zabepečí aplikáciu čistiacej chémie a vody a následne jej vysatie. Prí umývaní okien karcher sadou treba dať pozor najmä na dosatočnú aplikáciu chémie a vody. Ako druhý problém naša spoločnosť uvádza malú zbernú nádobku na špinavú vodu. Medzi ďalšie zariadenia na umývanie okien je autonómne robotické zariadenie HOBOT 188 ktoré Vám okno umyje úplne samo, stačí len umiestniť na sklo. Obe tieto zariadenia vlastní aj naša spoločnosť.

V prípade záujmu o umývanie okien karcher sadou alebo HOBOT 188 nás prosím kontaktujte, ohliadku a cenovú ponuku vykonáme úplne zdarma.

karcher-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top