Home / Umývanie okien / Umývanie okien Bratislava

Umývanie okien Bratislava

Poriadne čisté okno, zárubňa, parapeta a žalúzie môže zabrať hodiny práce, ktoré môžete tráviť s Vašou rodinou, priateľmi či v práci. Správne umyté okná dodávajú priestoru nový rozmer a estetiku.

Naši pracovníci používajú pri umývaní okien v Bratislave certifikovanú chémiu, ktorá okná nie len čistí, ale aj dezinfikuje. Pri bielych plastových zárubniach dokážeme odstrániť aj známky staroby či opotrebovania. Vďaka certifikátu na výškové práce a potrebnému vybaveniu, dokážeme umývanie okien v Bratislave zabezpečiť aj vo výške. V prípade ak chcete aby vaše okná vydržali dlhšie čisté, môžeme naniesť nanotechnologickú zložku, ktorá predĺži životnosť čistoty vašich okien až o dva roky.

Umývame okná, výklady, reklamné sklenné plochy, vitríny na viac tieto práce realizujeme aj vo výške. Drevené či platové zárubne impregnujeme chémiou ktorá odpudzuje nečistoty.

Ako novinku uvádzame robotické umývanie okien za pomoci zariadenia, ktoré dokáže vyčistiť okno samé bez akejkoľvek pomoci. V prípade záujmu zariadenie môžeme prenajať.

umyvanieokienbratislava-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top