Home / Čistenie podláh / Čistenie zámkovej dlažby

Čistenie zámkovej dlažby

Vaša zámková dlažba už nevyzerá tak dobre ako keď bola položená. Nemusíte ju dať vymeniť, stačí len zásah profesionála. Na dosiahnutie čistej zámkovej dlažby sú nevyhnutné dva faktory, teda čistiaca chémia a strojné zariadenie so správnym príslušenstvom. Najvhodnejším strojným zariadením na čistenie zámkovej dlažby je jednokotúčový stroj so správnym padom či kotúčom. Pri čistení musíme nevyhnutne dávať pozor na špárovku čistenej zámkovej dlažby. Náš odborník Vám zdarma poskytne konzultáciu či ohliadku zámkovej dlažby a následné vypravovanie cenovej ponuky.

cisteniezamkovejdlazby-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top