Home / Čistenie podláh / Čistenie parkiet

Čistenie drevených parkiet

Máte drevené či lamino? Na tom nezáleží, starať sa o ne musíte rovnako. Čistenie parkiet nie je náročné, avšak ak sa zanedbá, či použije nesprávna chémia či priveľa vody, môže nastať problém. Zverte čistenie parkiet odborníkom a doprajte svojej podlahe hĺbkové čistenie a impregnáciu správnym voskom. Vaše parkety sa budú nadobudnú ten správny lesk, čistotu a naviac im predĺžite životnosť. Náš odborník Vám vypracuje cenovú ponuku na čistenie parkiet úplne zdarma.

cistenieparkiet-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top