Home / Čistenie podláh / Strojové čistenie dlažby a garáže

Strojové čistenie dlažby a garáže

Potrebujete vyčistiť dlažbu, podlahovú krytinu, garáže a špáry? S nami to viac nie je problém, pretože na čistenie dlažby možno použiť niekoľko spôsobov od manuálneho až po strojové čistenie dlažby. Primanuánom sa najčastejšie použiva aplikácia chémie, ktorá nečistoty a ich povrch uvoľní a ostatné urobí kartáč alebo iný manuálny nástroj. Na čistenie dlažby je však dozaista lepšie použiť stroj ako napríklad jednokotúčový stroj alebo iné zariadenie určenie na čistenie dlažby či inej podlahy. So strojovým čistením podlahy, dokáže Vaša garáž či garážové státie nadobudnúť nový lesk a čistotu, naviac zariadenie odsaje nečistoty ako olej či cestnú soľ aj z pórov dlažby. V prípade, že si neviete rady, zavolajte nám, za radu a ohliadku nič neplatíte.

cisteniedlazby-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top