Home / Čistenie podláh / Čistenie plávajúcej podlahy

Umývanie plávajúcej podlahy

Všimli ste si nedostatky na vašej plávajúcej podlahe a neviete ich odstrániť? Radi pomôžeme, čistenie plávajúcej podlahy môžete kľudne zveriť našim odborníkom. Veríme, že naše technologické postupy Vám pomôžu ochrániť podlahu a predĺžiť jej životnosť. Plávajúcu podlahu však netreba len vyčistiť ale aj správne naimpregnovať, práve nanesenie ochranného laku zabezpečí dlhotrvajúci lesk. Dajte si zdarma vypracovať cenovú ponuku na čistenie plávajúcej podlahy už dnes.

cistenieplavajucejpodlahy-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top