Home / Tepovanie v Bratislave

Tepovacia služba Bratislava

Doprajte si čistý domov vďaka našim extrabalíkom hĺbkového tepovania. Použitím inovatívnych riešení v oblasti tepovania dokážeme koberec, sedačku, či inú látku nie len vyčistiť, ale aj obnoviť štruktúru vlákien, či napimpregnovať. Vďaka 8 ročnej skúsenosti v oblasti tepovania v Bratislave Vám zabezpečíme komfort dokonale čistého koberca. Naša tepovacia služba Bratislava Vám ponúka 24 hodinovú službu 7 dní do týždňa.

Na výkon tepovania Vám v Bratislave ponúkame ohliadku tepovaného koberca zdarma. Dohodnite si balík služieb " tepovanie Bratislava " a získajte až 20% zľavu na tepovanie či upratovanie. Dôverujte odborníkom, dôverujte Verve!

umyvanieokienbratislava-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top