Home / Upratovanie Bratislava / Upratovanie domácností Bratislava

Upratovanie domácností Bratislava

Už sa Vám nechce tráviť celý víkend upratovaním? Máme pre Vás riešenie! Vo väčších, rušných mestách ako je Bratislava nie je ničím nezvyčajným mať doma pani upatovačku, ktorá Vám upratovaním uľahčí život. Upratovanie domácností v Bratislave rozdeľujeme na generálne (hĺbkové) upratovanie a upratovanie pravidelné, pričom služby sú odlišné. Rozsahy prác pri upratovaní domácností v Bratislave sa dozviete na našej hlavnej stránke týkajúcej sa upratovania domácností, teda tu https://www.profitepovanie.sk/upratovanie-domacnosti/ . V prípade bližších informácií ohľadom upratovania domácností v Bratislave nás kontkatuje na našich telefónynych číslach či prostredníctvom emailu. Naši odborníci Vám ochotne poradia a ušetria Vám mnoho času, ktoré môžete stráviť s rodinou či priateľmi.

Naša spoločnosť poskytuje pravidelné upratovanie domácností v Bratislave a v Bratislavskom kraji a v pohraničných častiach Rakúska.

upratovaniedomacnostivbratislave_background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top