Home / Upratovanie Bratislava / Upratovanie kancelárií Bratislava

Upratovanie kancelárií v Bratislave

V súčastnosti je možné rozdeliť upratovacie a čistiace služby do niekoľko podkategórií Tou najkomplexnejšou je upratovanie kancelárií , pri ktorom je dôležité dodržiavať isté kvalitatívne postupy. Naša spoločnosť uprace každý deň viac ako 100 000 m2 kancelárií v Bratislave. Je to pomerne veľká plocha a my sme napriek tomu do dnes neprišli o jediného klienta a kvalita našich upratovacích služieb naďalej stúpa. Ako je to však možné? Zaviedli sme systém kontroly minimálne 1x do týždňa, resp. pri upratovaní kancelárií v Bratislave chodí objektový vedúci na námatkovú kontrolu. Pri klientoch, ktorí si vyžadujú kontrolu a upratovanie kancelárií v Bratislave každý deň, zavádzame tzv. cyklický systém, pri ktorom dochádza ku kontrole každý deň priamo pri výkone upratovania.

Medzi našich klientov patria firmy ako:

  • RegioJet a.s.
  • Slovenská národná galéria
  • Bratislavský samosprávny kraj

A mnohé iné menšie či väčšie spoločnosti , ktorých priestor nás jednoducho baví upratovať.

Okrem čistenia a upratovania kancelárií v Bratislave, poskytujeme aj dodávku hygienického materiálu, záhradné služby a služby zimnej údržby.

Dovolte nášmu odborníkovi vypracovať cenovú ponuku na upratovanie kancelárií v Bratislave úplne zdarma.

upratovaniekancelariivbratislave-background

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top