Home / Upratovacie službyČistenie bazénov / Generálne upratovanie bazénov po zime

Generálne upratovanie bazénov po zime

Je po odstávke dno vášho bazéna plné zatuchnutej špinavej vody, lístia a žabinca? Lámete si hlavu s tým, ako túto vodu odstránite?

Predtým ako budete môcť znovu otvoriť bazén na letné plávanie, musíte vyčistiť bazén a vrátiť vodu do správnej chemickej rovnováhy.

Takáto špinavá zmeska nieje práva pre kýbel a mop. Nie ak chcete stráviť váš voľný čas po kolená namoťený v tejto oslizlej brečke.

My pristupujeme k bazénovej hygiene profesionálne a nosíme si so sebou výkonného pomocníka, ktorý vám umožní spustiť bazénovú sezónu skôr než by ste to čakali. Tým pomocníkom je samozrejme výkonný vodný vysávač s čerpadlom N 51/1 KPS značky Sprintus. Tento malý technologický zázrak dokáže za hodinu prečerpať až 14 000 litrov vody.

Keď sú voda a nečistoty odsaté nasleduje ruťné čistenie stien bazéna multifunkčným ručným čističom, ktorým vydrhneme všetky špáry.

Následne vyčistíme bazénové dno a zanesené filtre a odtoky a použijeme dezinfekciu.

Až potom budete môcť začať vašu kúpaciu sezónu

1c585d19-6148-483b-8236-1994ca1dcc0f

Novinky zo sveta tepovania

Zazimovanie bazénov

Kočí sa bazénová sezóna? Nuž, neostáva nám iné, ako sa s tým zmieriť. Avšak ak chceme, aby aj tá nasledovná prebehla s úsmevom, naštudujte si najledovný postup:

Zistiť viac

Celoročné alergény

26. 10. 2016

Peľový kalendár končí, ale alergie stále pokračujú. Pripravili sme pre vás krátky článok o celoročných alergénoch, ktoré ohrozujú zdravie vás a vašich blízkych. V boji s nimi vám, samozrejme, radi pomôžeme. Naše služby sú vám k dispozícii.

Zistiť viac

Tepovanie je profesia

19. 5. 2015

Zaujíma Vás čo je podstatou tepovania? Čítajte ďalej a dozviete sa viac než len "bežné postupy".

Zistiť viac

Čo je nanotechnológia?

1. 10. 2016

Po tepovaní sedačiek a umytí okien odporúčame impregnáciu s nanotechnologickou zložkou, ktorá predlžuje životnosť materiálov a odpudzuje špinu. Ale čo je vlastne tá nanotechnológia? To sa dočítate v článku.

Zistiť viac
Top